آخرین اخبار : 

طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان تخصصی -فرصت سرمایه گذاری۶٧

کشور ایران یادگار کهن میراث چند هزار ساله تمدن بشری و دارای جاذبه های منجر به فرد تاریخی، فرهنگی و طبیعی است لیکن بی بهره از شماره گردشگران داخلی و خارجی حتی به مانند کشورهای همسایه که شاید بهره طبیعی کمتری در این زمینه دارند، می باشد .
در آمارهای رسمی جهانی از هر ۸ نفر شغل ایجاد شده یک مورد آن متعلق به گردشگری می‌باشد و این مهم در کشور ما حائز اهمیت باشد و این آمار می تواند قابل افزایش یابد.
با مشخص شدن اهمیت و لزوم توسعه این صنعت در کشور و قابلیت های موجود، آن باید اذعان نمود که سرمایه گذاری در جهت ایجاد، تکمیل، توسعه و تجهیز هرچه مناسب تأسیسات گردشگری بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد.
با توجه جدی به توسعه زیرساختهای گردشگری؛ منجمله توسعه تأسیسات و مراکز اقامتی این امکان را بوجود می‌آورد که جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی از این راه انجام شود.
یکی از زمینه های مهم گردشگری که در تمام دنیا یک حرفه بین الملی باکلاس و پر سود می باشد سرمایه گذاری ساخت و احداث و راه اندازی هتل و بیمارستان می باشد.
بررسی بازار احداث هتل بیمارستان
با توجه به این که تا به حال شاید یک الی دو هتل بیمارستان در کشور داشته باشیم این پروژه‌ها می‌توانند از اولین پروژه‌هایی باشد که در این زمینه احداث و بهره‌برداری می‌شوند این پروژه‌ها می‌تواند علاوه بر مداوای بیماران داخلی بیماران خارجی را نیز جذب کند و موجب ورود ارز به کشور و افزایش گردشگر به کشور شود.
هزینه های سرمایه گذاری طرح احداث هتل بیمارستان
این هتل بیمارستان یک مرکز تخصصی خصوصاً در زمینه های مغز و اعصاب، قلب و عروق، پوست و زیبایی، چشم و … با استفاده از ظرفیت های موجود داخلی و بین المللی خواهد بود.
ظرفیت : ۱۲۵ تخت خوابی
حوزه طرح : توریسم سلامت
پیش بینی اشتغالزایی : ۱۱۵ نفر
حداقل مساحت زمین مورد نیاز : ۱۰،۰۰۰ متر مربع

 

3 Responses to طرح توجیهی احداث هتل بیمارستان تخصصی -فرصت سرمایه گذاری۶٧

 1. پرويز رضايي گفت:

  یک طرح هتل بیمارستان نیاز دارم ، ۴٠٠ تختخوابی .

  • دکتر رضا لطفی گفت:

   سلام طرح هتل بیمارستان نیاز دارم ، ۴٠٠ تختخوابی قابل انجام است
   جهت هماهنگی ۰۹۱۲۳۴۵۵۸۴۹

   • علی نظری گفت:

    سلام گروه معماری بام آسمان اماده ارائه خدمات مهندسی و مشاوره مالی پروژه های سرمایه گذاری است از جمله هتل ، بیمارستان ، مراکز توریستی تفریحی ، مراکز تجاری و مجتمع ها و شهرکهای مسکونی
    آرشیتکت علی نظری ۰۹۱۲۱۰۶۸۸۴۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *