آخرین اخبار : 

طرح توجیهی تولید انواع کرکره برقی اتوماتیک-فرصت سرمایه گذاری ١۶١

معرفی طرح تولید انواع کرکره های برقی اتوماتیک
کرکره های اتوماتیک ( Roll up) که از پروفیل های دو جداره از جنس آلومینیوم (اکسترود و یا رول فرم) و یا گالوانیزه تشکیل شده اند با تنوع رنگی بسیار بالا که با استفاده از مکانیزم و فرمان کنترل از راه دور به راحتی و با سرعت بهتر باز و بسته می شوند، نقش مهمی را در این امر ایفا می کنند. درب های اتوماتیک درگاه هایی هستند که به وس یله سیستم ها ی پنو ما تیکی (فشار گاز، فشار باد )، هیدرولیکی(فشار مایعات، فشار روغنی) و الکترو موتوری (نیروی برق، دنده ، گیر بکس) کنترل می شوند و بسته به مکان نصب و کاربردشان درب های گوناگون به همراه سیستم های کنترلی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این درها دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته بوده و استفاده از آن سهل و آسان می باشد. وجود موتور توبولار و مرکز کنترل پیشرفته در آن باعث ایجاد امنیت، آرامش خیال و سهولت کارکرد آن بصورت دستی و اتوماتیک شده است. این مدل درب ها به دلیل کم حجم بودن و جمع شدن در زیر سقف فروشگاه ها و یا مراکز تجاری و یا به صورت عمودی در سوله ها و کارخانه ها، هم باعث کارآیی بیشتر و هم دارای زیبایی مضاعف می باشد و کاربرد آن در مراکز تجاری، فروشگاه ها و واحد های صنعتی باعث ایجاد امنیت، راحتی و سهولت در استفاده از آن شده است.
اهمیت استراتژیکی طرح تولید انواع کرکره های برقی اتوماتیک
با توجه به اینکه کرکره های اتوماتیک به علت سهولت استفاده از آن، دوام، تنوع و … که دارد مناسب ترین جایگزین برای کرکره های سنّتی به شمار می آید. بنابراین با توجه بر موارد کاربردی ایمنی این درب ها، می توان گفت که اهمیت آن در صنعت بالا می باشد ولی در مجموع در فهرست کالاهای عادی اقتصاد ملی قرار داشته و اهمیت استراتژیک خاصی در این باب ندارد.
البته شاید از این نگاه نیز تولید داخل این محصولات را مهم ارزیابی کرد که در صورت عدم توسعه تولید داخل نیازمند واردات می باشیم که در این صورت با توجه بر وضعیت اقتصادی کشور، مشکلات تأمین ارز می تواند بوجود آید. لذا تولید داخل می تواند مرتفع کننده بخشی از این مشکل نیز قلمداد گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *