آخرین اخبار : 

طرح توجیهی تولید انواع یراق آلات چدنی و آلمینیوم مربوط به خط انتقال برق فشار قوی -فرصت سرمایه گذاری ١۶٢

💠معرفی طرح تولید انواع یراق آلات چدنی و آلمینیومی مربوط به خط انتقال برق فشار قوی
میزان احتیاج دنیای صنعتی به نیروی مولده الکتریکی در ۶۰ سال اخیر به نسبت شگفت آوری افزایش یافته ، بنوعی که تأمین نیروی برق مورد احتیاج در مناطق صنعتی از طریق ساختمان مراکز جداگانه تهیه نیرو برای یک کارخانه یا چند مصرف کننده نزدیک بهم ، از لحاظ فنی اشتباه و از لحاظ اقتصادی مغایر با صرفه جوئی بود. از آنجا که تعیین و انتخاب مراکز نیرو تا حد قابل توجهی تابع مناطق مناسب است (از لحاظ دارا بودن آب ، معادن زغال و یا ذخائر نفتی). حل مشکل بالا بطریقی که تأمین نیروی برق برای صنایع سنگین تا حد امکان با اقتصاد و صرفه جوئی موافق باشد و از جانبی انتقال آن تا محل مصرف ، ایجاد تلفات زیاد انرژی نکند ، ایده پایه گذاری علم مهندسی فشار قوی الکتریکی را به میان آورد .
هر چند ایجاد مراکز تولید برق با قدرت بالا و انتقال آن بوسیله دکل های فشار قوی در کشور ما قدمت زیادی ندارد . ولی با توجه به رشد سریع جمعیت و ایجاد شهرها و مراکز صنعتی جدید این صنعت با رشد قابل ملاحظه ای روبروست محصولات طرح قسمتی از نیازهای این شبکه های انتقال را با تولید انواع کلمپ ، وزنه دمپر ، اسپیسر دمپر ، گوی هشدار دهنده و چندین محصول دیگر تامین می نماید
اهمیت استراتژیکی طرح تولید انواع یراق آلات چدنی و آلمینیومی مربوط به خط انتقال برق فشار قوی
همانطور که می دانیم امروزه در تمام شاخه های صنعت ، کشاورزی ، خدمات از نیروی برق بصورت گسترده استفاده می گردد. در صورتی که سیستم برق فقط برای چند دقیقه قطع گردد کلیه شاخه های صنعتی ، کشاورزی ، خدمات و زندگی روزمره فلج می گردد.با توجه به اینکه خطوط انتقال نیرو کار انتقال نیروی برق را از مبدا تا محل مصرف به عهده دارد و محصولات موضوع طرح در این خطوط انتقال مورد استفاده قرار می گیرند پس این کالا را می توان جزء کالاهای استراتژیک تلقی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *