آخرین اخبار : 

طرح توجیهی تولید دستگاه UPS -فرصت سرمایه گذاری ١۶۴

معرفی طرح تولید دستگاه UPS
محصول مورد بررسی طرح حاضر منبع تغذیه مواقع ضروری یا همان UPS می باشد. این دستگاه تولید کننده جریان الکتریکی برای مواقعی است که به دلایل مختلف مانند قطع برق ، قرار گرفتن در مناطقی که شبکه برق در آنجا وجود ندارد، بروز شرایط عدم امکان دریافت جریان الکتریکی از شبکه اصلی و….. مورد استفاده قرار می گیرد.
معرفی موارد مصرف و کاربرد آینده کاربرد تولید دستگاه UPS
یکی از مهمترین کارایی های یو پی اس( UPS) زمانی است که به هر دلیلی برق شهر قطع شود، در این صورت دستگاه بدون وقفه وارد مدار شده و برق مصرفی را تأمین نموده به گونه ای که دستگاه مورد نظرخاموش یا Reset نگردد. دستگاه دارای فیلترهای الکتریکی و الکترونیکی می باشد که باعث حذف نویزها و نوسانات برق شهر شده و مصرف کننده ها را در UPS مقابل رعد و برق و ولتاژ بالا محافظت می نماید و برقی یکنواخت با شکل موج ثابت به مصرف کننده ارسال می دارد.
-دستگاههای UPS دارای تثبیت کننده ولتاژ AVR (Automatic Voltage Regulator ) می باشند به طوری که اگر مقدار ولتاژ ورودی (برق شهر) تغییر نماید در خروجی دستگاه همیشه ولتاژ ۲۲۰ ولت را خواهیم داشت.
UPS- ها نویزها و نوسانات خط تلفن و مودم را نیز اصلاح می کنند.
– دستگاه UPS تقریباً در همه جا مورد نیاز می باشند چه در منازلی که دارای یک عدد کامپیوتر باشد و یا در شرکت ها و ادارات بزرگ که چندین کامپیوتر، پرینتر، فکس، اسکنر، تلفن سانترال، سیستم های حفاظتی یا در مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاهی و پزشکی و… می باشد. چرا که در زمان نبود برق شهر بتوان از این سیستم ها استفاده نمود و در زمان وصل برق شهر بتوان از آسیب های جدی به سیستم ها جلوگیری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *