آخرین اخبار : 

طرح توجیهی راه اندازی دفتر خدمات فنی -فرصت سرمایه گذاری ۴٢

? شاید نخستین تجربه خیلی از هم‌نسلی‌های من از کپی و تکثیر کاغذ آن هم در محیط مدرسه و آن روزهای کودکی، روزهای امتحان بود و دستگاه‌های ساده‌ای که نام‌شان را استنسیل گذاشته بودند و ما همیشه این سوال در ذهن‌مان بود که چگونه معلمان بدون اینکه نوشته‌هایشان دیده می‌شد روی قالب‌های خاصی می‌نوشتند و با جوهرهای سیاه برگه‌های امتحان‌مان را آماده می‌کردند. بعد از آن شاید برای گرفتن کپی از شناسنامه‌ها و چند برگ از اسناد گذرمان به مغازه‌های کپی می‌افتاد.
میزان سرمایه لازم جهت راه اندازی دفتر خدمات فنی
بزرگ‌ترین قسمت در بخش سرمایه‌گذاری جهت راه‌اندازی یک واحد فنی تامین فضای آن است که اگر تصمیم دارید دامنه فعالیت‌تان گسترده باشد به حداقل ۶۰ تا ۷۰متر فضا نیاز خواهید داشت تا بتوانید دستگاه‌های مورد نیازتان را به طور صحیح مستقر کنید.
تامین این فضا در این منطقه برای‌تان تا ۶۰۰میلیون تومان هزینه در بر خواهد داشت تا مالک آن هم باشید ولی می‌توانید با ماهانه ۲میلیون تومان آن را اجاره کنید. دستگاه‌ها هم از ابتدایی‌ترین آن‌که یک میلیون تومان است شروع می‌شود و تا حرفه‌ای‌ترین آن‌که ۱۷۰میلیون تومان قیمت دارد نیز ادامه خواهد داشت.
برای شروع می‌توان از یک دستگاه کپی دست دوم یک میلیون تومانی استفاده کرد یا یک دستگاه کپی سامسونگ با مشخصات SCX-6122FN خرید که قیمت آن ۲میلیون و ۶۰۰هزار تومان است. می‌توان دستگاه کپی توشیبا با مشخصات E-Studio859 را نیز با قیمت ۴۲میلیون تومان خرید و به کار گرفت. میزان سرمایه‌گذاری ارتباط بسیار تنگاتنگی با شرایط کار و محل انجام آن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *